The Timetable:

Main 1: Main
20:00 – 21:30 X-Treme
21:30 – 22:30 Thorax
22:30 – 23:30 Angerfist
23:30 – 00:30 Mad Dog
00:30 – 01:30 Tensor & Re-Direction
01:30 – 02:30 Miss K8
02:30 – 03:30 Korsakoff
03:30 – 04:15 D-Fence
04:15 – 05:00 Deadly Guns
05:00 — 06:00 Destructive Tendencies
06:00 – 07:00 Dr. Peacock
Mc: Tha Watcher

Main 2: Hard & Fast
20:00 – 21:00 Beagle
21:00 – 22:00 Unrest
22:00 – 23:00 FrenchFaces
23:00 – 00:00 Partyraiser
00:00 – 01:00 Hatred
01:00 – 02:00 DRS
02:00 – 03:00 Lady Dammage
03:00 – 04:00 Tieum
04:00 – 05:00 F.Noize
05:00 – 06:00 Andy The Core
06:00 – 07:00 Sjammienators
Mc: Da Mouth of Madness

Area 3: Early Hardcore /Millenium Hardcore
20:00 – 21:00 Paranoid
21:00 – 22:00 Kahlkopf
22:00 – 00:00 Ron & Baby Raw (Best of PTP Set)
00:00 – 01:00 Lenny Dee
01:00 – 02:00 Panic vs. The Viper
02:00 – 03:00 Waxweazle
03:00 – 04:00 Paul Elstak
04:00 – 05:00 Buzz Fuzz
05:00 – 06:00 Dune
06:00 – 07:00 Dione

Area 4: Frenchcore & Terror
20:00 – 21:00 Little K
21:00 – 22:00 Corruptive Chaos
22:00 – 23:00 Chrono
23:00 – 00:00 Hyrule War
00:00 – 01:00 The Sickest Squad
01:00 – 02:00 Angernoizer
02:00 – 03:00 Drokz
03:00 – 04:00 Noisekick
04:00 – 05:00 SRB
05:00 – 06:00 Terrorclown
06:00 – 07:00 Synchron-X

Area 5: Footworxx
21:00 – 22:30 Chok Dee
22:30 – 23:30 A-Kriv
23:30 – 00:30 Tymon
00:30 – 01:30 Sei2ure
01:30 – 02:45 Sandy Warez vs Goetia
02:45 – 04:00 Vandalism vs Eddy Hardcore
04:00 – 05:00 Detest
05:00 – 06:00 Hardbouncer

Area 6: Escalation Floor
22:00 – 00:00 Eyleptika
00:00 – 01:30 BMG aka Brachiale Musikgestalter
01:30 – 03:30 TBASS aka Minupren & Stormtrooper
03:30 – 05:00 Tobi Wan Kenobi
05:00 – 06:00 Der Bass muss Eskalieren (Surprise)

Area 7: All Stylez Area
20:00 – 21:00 J-Curve
21:00 – 22:00 Pass-E vs. Thyriotox
22:00 – 22:45 Miss Nightkat
22:45 – 23:30 Nikkel
23:30 – 00:15 Waily
00:15 – 01:00 New World Order
01:00 – 02:00 Emphaser
02:00 – 03:00 Dedicator
03:00 – 04:00 Brainrape
04:00 – 05:00 Sodiak
05:00 – 06:00 Defusion

U18-DOWNLOAD

DOWNLOAD HERE